Co „neprošlo“ na lentilkách

 

zobrazeno 814 x

V tomto příspěvku budu postupně přidávat mé a Vaše komentáře o nichž se domnívám, že splňují etický kodex, a přesto nebyly zveřejněny na stránkách projektu letňanské lentilky. Je to jedna z cest jak dosáhnout toho, aby i nepohodlné názory se na webu lentilek objevovaly. Také pokud by stejný nebo podobný dotaz položilo více lidí, bylo by těžší jej ignorovat. Věřím, že již brzy v tomto příspěvku nebudou přibývat nové položky.


Tento komentář zatím nebyl schválen, ale ani smazán. Zveřejňuji pro „inspiraci“, pokud by i někoho jiného zajímalo, zda má být projekt zpracován variantně.

Aktualizace 7.4.2013
Komentář čekal na schválení až do konce roku 2012, pak byl smazán. Opětovně jsem jej vložil 9.1., 16.1., 20.1. a 24.1. 2013, vždy poté, co byl smazán. Dne 4. dubna jsem se snažil radního Mikuleckého oslovit po schůzi Zastupitelstva. Odmítl se mnou mluvit s tím, že se mnou nebude mluvit, protože o něm šířím lži. To že se mnou p. radní odmítá mluvit mi potvrdil i zastupitel Ing. Miffek, jehož prostřednictvím jsem se snažil od p. Mikuleckého získat odpověď na otázku, kterou jsem se snažil položit ve výše uvedeném komentáři. Pro mne je otázka variantního zpracování projektu důležitá. Pokud sdílíte můj názor, zkuste se prosím zeptat radního Mikuleckého sami. Zdá se, že se mnou opravdu zatím komunikovat nebude.


Odpověď na tento dotaz jsem získal jiným způsobem.


V tomto případě byl nejdříve můj komentář, spolu s reakcí radního Mikuleckého, zveřejněn, ale reakcí na následující žádost o vyjádření Ing. Ryčla, bylo vymazání celého bloku. Podrobněji jsem popsal zde.Toto jsem napsal dříve, než jsem měl k dispozici kritické zhodnocení posudků soudních znalců. Posudky trpí takovými vadami, že radnice by měla požadovat jejich přepracování. Stále jsem přesvědčen, že ani jeden ze znalců by nevyjádřil životnost porostu borovic takto „natrvdo“. Proto výroky radního Mikuleckého vnímám jako manipulativní.
Podobně, pokud má o osudu valu rozhodnout referendum, proč se v článku o valu vyskytuje výrok „Budoucí vývoj v této oblasti směřující k zelenému parkovišti s protihlukovými opatřeními se jeví jako pravděpodobnější.“ Radní Mikulecký již zná výsledek referenda?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *