Za záležitosti valu Malkovského se postavilo o.s. Zdravé Letňany

zobrazeno 673 x

Záležitost valu v ulici Malkovského vzalo jako svou kauzu občanské sdružení Zdravé Letňany. Příznivci Facebooku mohou navštívit FB o.s. zde.

Prosím, podpořte sdružení tím, že se stanete jeho příznivcem. Pro zařazení mezi příznivce sdružení stačí vyplnit webový formuláž Zapoj se.

Dosavadní aktivity sdružení týkající se valu:

Zdravé Letňany požádali o revitalizaci zeleně valu v ulici Malkovského – dopis starostovi MČ Praha 18 Více …

Referendum k valu

 

zobrazeno 2471 x

Nechá nás radnice také rozhodnout kdy se bude referendum konat?

MČ Praha 18 oznámila, že o osudu valu v Malkovského ulici rozhodnou obyvatelé této ulice (č.p. 592 – 601) v lokálním referendu, které proběhne v první polovině roku 2014.
příspěvku k referendu se píše:

V roce 2014 bude již k dispozici projektová dokumentace, na jejímž základě bude možné detailně posoudit, která z nabízených variant bude pro tuto část Letňan lepší.

a dále

V listopadu 2012 bude proveden první prořez nemocných borovic a v průběhu roku 2013 proběhnou další udržovací práce na zeleni.

Uspořádání referenda je rozumný krok, toho si vážím. Nesouhlasím však s načasováním referenda. Více …

Kdo vystupuje jménem obyvatel ulice Malkovského?

 

zobrazeno 446 x

Aktualizace 4.12.2012

V článku O valu v Malkovského rozhodne referendum 2014 jeho autor uvádí:

Po dohodě s obyvateli Malkovského ulice vyhlásí MČ Praha 18 v první polovině roku 2014 lokální referendum, kterého se budou moci účastnit všichni obyvatelé s trvalým pobytem v Malkovského 592 – 601.“

Znám minimálně dvě SVJ (z deseti možných), která se o referendu dozvěděla až z webu lentilek. Takže se ptám: Kdo vystupuje při jednáních s radnicí za obyvatele ulice Malkovského? Více …